PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

     W ostatni piątek (13 września) na terenie naszego przedszkola odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego dzieci bawiły się wspólnie z rodzicami. Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor witając przybyłych gości. Atrakcji było co nie miara:  malowanie twarzy, skręcanie zwierzątek z kolorowych balonów, pokaz wielkich baniek mydlanych, fotobudka, zabawy ruchowe z maskotkami, dmuchańce, kącik piłkarski. Był też poczęstunek: pyszna grochówka przygotowana przez nasze panie z kuchni,  wspaniałe ciasta przygotowane przez naszych kochanych  rodziców,  wata cukrowa.

  Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia a także tym, którzy wzięli w nim udział.


 

Zobacz także:

PARK ROZRYWKI POWERLAND

PARK ROZRYWKI POWERLAND

23 września dzieci z grupy Pszczółki, korzystając z pięknej, słonecznej pogody, wybrały się na wycieczkę do parku rozrywki Powerland w Biłgoraju...

Opublikowano | powerland
Wyjście na skrzyżowanie

Wyjście na skrzyżowanie

Dnia 17 września  dwie grupy z naszego przedszkola Stokrotki  i Żabki wybrały się na pobliskie skrzyżowanie. Celem wyjścia było kształtowanie...

Opublikowano
KOLOROWE RANCZO

KOLOROWE RANCZO

27 września dzieci i panie z grupy Kaczuszki i Żabki wybrały się na wycieczkę do Łabuń na Kolorowe Ranczo. Mogły obserwować żyjące tam zwierzątka...

Opublikowano