Konkurs plastyczny i recytatorski twórczości Marii Duławskiej

Konkurs plastyczny i recytatorski twórczości Marii Duławskiej

08.05.2018r odbyła się w naszym przedszkolu czwarta edycja konkursu plastyczno recytatorskiego twórczości Pani Marii Duławskiej, pod tytułem „Cudze chwalimy i swoje znamy”. Dzieci zaprezentowały przygotowane wiersze oraz zorganizowano wystawę prac plastycznych ilustrujących utwory Pani Marii.Uczestnicy zarówno w części recytatorskiej konkursu jak i w części plastycznej zinterpretowali bardzo ciekawie wybrane utwory. Jury po burzliwych obradach przyznało nagrody i wyróżnienia wśród, których nie zabrakło książek autorstwa naszej poetki. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszego odkrywania tajników talentu Pani Marii.

 

 

Zobacz także:

Święto Ziemi

Święto Ziemi

23 kwietnia uczciliśmy w naszym przedszkolu Dzień Ziemi, z tej okazji grupa „Motylki” przygotowała ekologiczną część artystyczną, a...

Opublikowano | dzień ziemi