Światowy Dzień Zwierząt

Światowy Dzień Zwierząt

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt nasze przedszkole odwiedził przedstawiciel Zamojskiej Fundacji dla Zwierząt i Środowiska ZEA wraz z przesympatycznymi pupilami. W ciekawy sposób przedstawił on dzieciom zasady właściwej opieki nad zwierzętami oraz potrzeby milusińskich. Przybliżył również przedszkolakom problem bezdomności zwierząt oraz zachęcił do niesienia pomocy naszym braciom mniejszym. Nasze przedszkole kontynuując współpracę z Fundacją ZEA ogłasza zbiórkę karmy, kocyków, zabawek dla zwierząt (w tym roku zwłaszcza dla kotów). Zatem zachęcamy państwa do wsparcia zbiórki.

Zobacz także:

Andrzejki 2017

Andrzejki 2017

30 listopada odbył się w naszym przedszkolu bal andrzejkowy. Dzieci przy dźwiękach muzyki dyskotekowej bawiły się doskonale a czas umilał nam...

Opublikowano | andrzejki
Święto Ziemi

Święto Ziemi

23 kwietnia uczciliśmy w naszym przedszkolu Dzień Ziemi, z tej okazji grupa „Motylki” przygotowała ekologiczną część artystyczną, a...

Opublikowano | dzień ziemi