Niebieskie motyle Ukrainie

Niebieskie motyle Ukrainie

4 kwietnia 2022r. grupa „Stokrotki” wzięła udział w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu  „Niebieskie motyle Ukrainie. Stop wojnie.” Celem tegorocznej akcji jest przekazanie iskierki POKOJU i PRZYJAŹNI dla dzieci i dorosłych z autyzmem pochodzących z Ukrainy oraz zbiórka pieniężna na sprzęt i inne artykuły medyczne niezbędne w czasie działań wojennych.

Tego dnia odwiedziła nas też Magda, była wychowanka naszego przedszkola, obecnie uczennica klasy 5 Katolickiej Szkoły im. Św. Ojca Pio, która przeprowadziła z przedszkolakami warsztaty origami. Prace wykonane zostały z zachowaniem kolorystyki niebiesko – żółtej na znak solidarności z narodem ukraińskim.

Wykonane przez dzieci prace origami oraz motyle przekazane zostały do ZDK w ramach akcji Pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko.

Zobacz także:

WARSZTATY Z KLOCKAMI LEGO

WARSZTATY Z KLOCKAMI LEGO

Grupa Żabki z naszego przedszkola zdobyła największą ilość głosów w zabawie zorganizowanej przez Edukido na stronie facebooka, a tym samym udział...

Opublikowano