PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

     W ostatni piątek (13 września) na terenie naszego przedszkola odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego dzieci bawiły się wspólnie z rodzicami. Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor witając przybyłych gości. Atrakcji było co nie miara:  malowanie twarzy, skręcanie zwierzątek z kolorowych balonów, pokaz wielkich baniek mydlanych, fotobudka, zabawy ruchowe z maskotkami, dmuchańce, kącik piłkarski. Był też poczęstunek: pyszna grochówka przygotowana przez nasze panie z kuchni,  wspaniałe ciasta przygotowane przez naszych kochanych  rodziców,  wata cukrowa.

  Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia a także tym, którzy wzięli w nim udział.


 

Zobacz także:

WARSZTATY Z KLOCKAMI LEGO

WARSZTATY Z KLOCKAMI LEGO

Grupa Żabki z naszego przedszkola zdobyła największą ilość głosów w zabawie zorganizowanej przez Edukido na stronie facebooka, a tym samym udział...

Opublikowano