TEATRZYK EKO-CIOCIA

TEATRZYK EKO-CIOCIA

19 maja nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z przedstawieniem pt. „Eko – Ciocia”. Spektakl  został oparty na piosenkach i krótkich scenkach przybliżających dzieciom tematy związane z ekologią. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z zadaniami jakie mieli dla nich  aktorzy Petronela Zgniećśmieć i Hilary Tuwrzuć,  m.in. z posegregowaniem śmieci do odpowiednich worków. Dzieci wykazały się z ogromną wiedzą na temat troski o środowisko.

 

Zobacz także:

Pieczemy pierniczki

Pieczemy pierniczki

W dniu 7 grudnia  dzieci z z grupy Kaczuszki zgodnie z przedświąteczną tradycją upiekły pyszne świąteczne pierniczki. Na początku dzieci poznały ...

Opublikowano
DZIEŃ ZIEMI

DZIEŃ ZIEMI

24 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Ziemi. Z okazji tego święta grupa Żabek pod opieką wychowawczyń przygotowała ciekawą i...

Opublikowano | dzień ziemi