Widowisko „Kot  butach”

Widowisko „Kot butach”

W poniedziałek 28 października 3 grupy z naszego przedszkola: Jeżyki, Pszczółki i Kaczuszki  udały się do Szkoły Tańca „Myka”, aby wziąć udział w  w interaktywnym widowisku multimedialnym „Kot w butach”,  zaprezentowanym przez Teatr Show. Przedstawienie w kilku obrazach ukazywało główne wątki znanej baśni. Co ciekawe, w roli statystów i drugoplanowych aktorów wystąpiły dzieci z publiczności, a wszystkie scenki były nagrywane. Posłużą one za materiał do zmontowania filmu, który zostanie przesłany do naszego przedszkola.

Zobacz także:

TEATRZYK EKO-CIOCIA

TEATRZYK EKO-CIOCIA

19 maja nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z przedstawieniem pt. „Eko – Ciocia”. Spektakl  został oparty na piosenkach i krótkich scenkach...

Opublikowano
ZABAWY NA ŚNIEGU

ZABAWY NA ŚNIEGU

„Zima, zima, zima, pada, pada śnieg. Jadę, jadę w świat sankami, sanki dzwonią dzwoneczkami….” Korzystając z uroku zimy...

Opublikowano