Z WIZYTĄ  W  POGOTOWIU RATUNKOWYM

Z WIZYTĄ W POGOTOWIU RATUNKOWYM

6 października dzieci  z grupy „Pszczółki” odwiedziły Pogotowie Ratunkowe.
Celem wizyty było przybliżenie dzieciom pracy zespołu ratowniczego. Dzięki uprzejmości pracowników dzieci miały możliwość zapoznania się z wyposażeniem karetki oraz sprzętem medycznym ratującym życie. Przedszkolaki dowiedziały się o czynnościach wykonywanych przez ratowników oraz utrwaliły sobie wiadomości z zakresu udzielania PIERWSZEJ POMOCY.

Zobacz także:

WAŻNA INFORMACJA

WAŻNA INFORMACJA

SZANOWNI RODZICE    W związku z wprowadzonymi obostrzeniami związanymi z COVID 19 w dniach 29.03.2021– 09.04.2021 r. Przedszkole Miejskie Nr...

Opublikowano
DZIEŃ CHŁOPAKA

DZIEŃ CHŁOPAKA

Z okazji Dnia Chłopaka nasze przedszkolaki świętowały tą uroczystość z uśmiechem i wspólną zabawą

Opublikowano