Bitwa na przySMAKI

Bitwa na przySMAKI

16 marca w Galerii Twierdza  odbył wielki pojedynek kulinarny – „Bitwa na przySMAKI”,  inspirowany zdrową żywnością i zdrowym uśmiechem. Organizatorem akcji  było Centrum Stomatologii Estetycznej – Multimed Zamość. Celem konkursu było: promowanie zdrowego stylu życia i treści prozdrowotnych ,organizowanie sytuacji edukacyjnych opartych na radosnej aktywności dzieci, ocena umiejętności kulinarnych i kreatywności dzieci, współzawodnictwo i doskonała zabawa. We wspólnej zabawie uczestniczyły m.in. dzieci z kilku zamojskich przedszkoli.  Oficjalne rozpoczęcie obchodów Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej odbyło się podczas barwnego korowodu, w trakcie którego miała miejsce  wizualna prezentacja wykonanych przez grupę rekwizytów. Następnie rozpoczęły się potyczki kulinarne, w których uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych drużyn.  Naszą drużynę reprezentowali:  Amelka, Natalka i Natan z grupy „Żabki” pod okiem szefa kuchni z restauracji BOHEMA. Przez cały czas przyrządzania potraw naszym kucharzom wytrwale kibicowała drużyna.
Jury przyznało zawodnikom I miejsce za   „DANIE WYJĄTKOWO ESTETYCZNE”
Dziękujemy  za wyjątkową zabawę, a Rodzicom za zaangażowanie.

 

Zobacz także:

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

Od 11 maja Przedszkole Miejskie Nr 14 w Zamościu  będzie prowadziło działalność opiekuńczą dla dzieci rodziców pracujących. Szczegóły dotyczące...

Opublikowano
Wyjście na skrzyżowanie

Wyjście na skrzyżowanie

Dnia 17 września  dwie grupy z naszego przedszkola Stokrotki  i Żabki wybrały się na pobliskie skrzyżowanie. Celem wyjścia było kształtowanie...

Opublikowano