INFORMACJA DLA RODZICÓW

INFORMACJA DLA RODZICÓW

SZANOWNI PAŃSTWO

 

W związku z absencją pracowników przedszkola spowodowanych zakażeniem COVID-19 lub przebywaniem na kwarantannie oraz brakiem możliwości zapewnienia dzieciom opieki ,  podjęłam trudną dla mnie decyzję o zawieszeniu zajęć od 22.11.2021 do 26.11.2021.

Po otrzymaniu zgody organu prowadzącego złożyłam stosowny wniosek o zawieszenie zajęć do PSSE w Zamościu. W obecnej chwili czekam na decyzję, którą najprawdopodobniej otrzymam w poniedziałek.

Chcąc oszczędzić Państwu niepotrzebnych emocji i stresu z ewentualnym poniedziałkowym, wcześniejszym odebraniem dziecka z przedszkola zwracam się do Państwa z prośbą o pozostawienie swoich pociech w domu.

Ci z Państwa, którzy jednak zdecydują się posłać dziecko do przedszkola, muszą zdawać sobie sprawę, że z chwilą otrzymania przeze mnie pozytywnej decyzji o zawieszeniu zajęć,  będą musieli jak najszybciej odebrać dziecko z  przedszkola.

Dziękuję za pomoc i wyrozumiałość

 

dyrektor

Renata Adamska

 

Zobacz także:

SZAJÓWKA -ALPAKI

SZAJÓWKA -ALPAKI

Dnia 17 września grupa  Jeżyki odwiedziła gospodarstwo agroturystyczne SZAJÓWKA ALPAKI. Dzieci poznały zwierzęta bardzo przyjazne dla ludzi, mogły...

Opublikowano