Let’s learn and play

Let’s learn and play

W naszym przedszkolu zajęcia języka angielskiego to nie tylko nauka ale też wspaniała zabawa. Wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób by język angielski stał się od najmłodszych lat częścią ich codziennego życia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po pół godziny w starszych grupach (5 i 6 latki) oraz po 15 minut w grupach młodszych (3 i 4 latki) i  prowadzone są w formie zabawy, w korelacji  z wszystkimi obszarami edukacji przedszkolnej.

Zobacz także:

Niezwykły gość w przedszkolu

Niezwykły gość w przedszkolu

12 października mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu  surykatkę wraz z jej właścicielką. Pani opowiedziała o pochodzeniu i zwyczajach...

Opublikowano
TEATRZYK EKO-CIOCIA

TEATRZYK EKO-CIOCIA

19 maja nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z przedstawieniem pt. „Eko – Ciocia”. Spektakl  został oparty na piosenkach i krótkich scenkach...

Opublikowano
POZNAJEMY ZAWÓD CUKIERNIKA

POZNAJEMY ZAWÓD CUKIERNIKA

Dzieci z grupy „Kaczuszki” w ramach doradztwa zawodowego poznały zawód cukiernika. Robiły i ozdabiały ciasteczka z masy solnej.

Opublikowano