Paczka dla bliźniego

Paczka dla bliźniego

Nasze przedszkole przyłączyło się do corocznej akcji bożonarodzeniowej „Paczka dla bliźniego”, prowadzonej przez Parafię Św. Brata Alberta w Zamościu. Zachęcamy wszystkich ludzi dobrego serca do wsparcia tej akcji. Każdy z Was może stać się św. Mikołajem dla potrzebujących! Wystarczy, że kupicie produkt spożywczy z długim terminem ważności i włożycie do oznaczonego kosza w naszym przedszkolu. Zbiórka trwa do 19 grudnia, następnie zebrane dary zostaną przekazane do Parafii Św. Brata Alberta. Dzielimy się dobrem.

Zobacz także:

DYŻUR WAKACYJNY – INFORMACJA

Szanowni Rodzice! Nasze przedszkole w dn. 10.08.2020 r. do 28.08.2020 r. zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci w okresie wakacyjnym...

Opublikowano
Dzieci uczą rodziców w domu!

Dzieci uczą rodziców w domu!

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i...

Opublikowano

DRODZY RODZICE

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku budżetowego i koniecznością rozliczenia dochodów własnych, prosimy Państwa o pobranie druku „Zwrot...

Opublikowano