DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Cały dzień wypełniony był wspaniałymi atrakcjami. Były tańce i śpiewy, zabawy, quizy i konkursy, pyszne torty dla każdej grupy a nawet czekoladowa fontanna. Przedszkolaki wesoło podśpiewując, przeszły kolorowym korowodem uliczkami osiedla a na konie wypuściły w niebo baloniki wypełnione dziecięcymi marzeniami. To był radosny i niezapomniany dzień.

Zobacz także:

TEATRZYK EKO-CIOCIA

TEATRZYK EKO-CIOCIA

19 maja nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z przedstawieniem pt. „Eko – Ciocia”. Spektakl  został oparty na piosenkach i krótkich scenkach...

Opublikowano
Kolory jesieni

Kolory jesieni

Poniedziałek, 27 września 2021 był w naszym przedszkolu dniem koloru czerwonego. Koloru, który często obserwujemy jesienią. W pięknych czerwonych...

Opublikowano | czerwony, jesień