Spotkanie z policjantem 2017

Spotkanie z policjantem 2017

22 września 2017r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Policjanci przypomnieli podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczyli jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości, miały również możliwość obejrzenia radiowozu policyjnego. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły policjantom podziękowanie.

 

 

Zobacz także:

Dzień Drzewa

Dzień Drzewa

10 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Drzewa. Przedszkolaki zdobyły wiedzę o tym jak ważną rolę pełnią w naszym życiu...

Opublikowano | dzień drzewa