SPOTKANIE Z POLICJANTEM

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

26 września gościliśmy w naszym przedszkolu funkcjonariusza policji. Spotkanie miało na celu poszerzyć wiedzę naszych przedszkolaków na temat bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz jak należy zachować się w sytuacji,  gdy zaczepia nas nieznajoma osoba. Policjant w bardzo atrakcyjny dla dzieci sposób przekazał przedszkolakom niezbędną wiedzę, a następnie przećwiczyliśmy czy w rzeczywistości wszystko zostało dobrze zapamiętane. Niewątpliwą atrakcją była również możliwość obejrzenia z bliska radiowozu policyjnego oraz wypróbowania jak działają sygnały świetlne i dźwiękowe pojazdu.

Bardzo dziękujemy panu Dariuszowi za tak cenną i ciekawą lekcję bezpieczeństwa.

Zobacz także:

#akcjaWnuk

#akcjaWnuk

Halo mieszkańcy Zamościa! Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji Miasto Zamość i PERON kuchnia polska startują z akcją na Tik Toku...

Europe Code Week

Europe Code Week

W dniach 9 – 24 października 2021 nasze przedszkole brało udział w Europejskim Tygodniu Kodowania „codeweek”. W tym czasie...

Opublikowano | codeweek