SPOTKANIE Z POLICJANTEM

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

26 września gościliśmy w naszym przedszkolu funkcjonariusza policji. Spotkanie miało na celu poszerzyć wiedzę naszych przedszkolaków na temat bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz jak należy zachować się w sytuacji,  gdy zaczepia nas nieznajoma osoba. Policjant w bardzo atrakcyjny dla dzieci sposób przekazał przedszkolakom niezbędną wiedzę, a następnie przećwiczyliśmy czy w rzeczywistości wszystko zostało dobrze zapamiętane. Niewątpliwą atrakcją była również możliwość obejrzenia z bliska radiowozu policyjnego oraz wypróbowania jak działają sygnały świetlne i dźwiękowe pojazdu.

Bardzo dziękujemy panu Dariuszowi za tak cenną i ciekawą lekcję bezpieczeństwa.

Zobacz także:

Dzień Dyni

Dzień Dyni

„Dynie małe, dynie duże, dynie w dole, dynie w górze. Dynie z lewej, dynie z prawej, dynie kręcą się w zabawie”. Słowami tej właśnie...

Opublikowano | Dzień Dyni