Od serca dla serca…

Od serca dla serca…

Marysia i Roksanka z gr. „Stokrotki” wzięły udział w I Regionalnym konkursie plastycznym „Od serca dla serca, aby każdy mógł poczuć magię świąt” jaki został zorganizowany w Przedszkolu Miejskim nr 15 w Zamościu. Dziewczynki wykonały piękne kartki Bożonarodzeniowe, które trafiły do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Krasnobrodzie oraz Hospicjum Santa Galla w Łabuniach. Praca Roksanki została wyróżniona, Marysia natomiast otrzymała dyplom za udział w konkursie. Gratulacje!

Zobacz także:

MARSZ ANTYNIKOTYNOWY

MARSZ ANTYNIKOTYNOWY

W ramach akcji „CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS”  najstarsze grupy w przedszkolu, które uczestniczą w programie wykonały plakaty...

Opublikowano
Dzień Kropki

Dzień Kropki

15 września 2021r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki inspirowany książką autorstwa Petera H. Reynoldsa pt...

Opublikowano | Kropka, Vashti
ANDRZEJKI

ANDRZEJKI

26 listopada w naszym przedszkolu  świętowane były ANDRZEJKI. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, dzieci mogły poznać swoją przyszłość...

Opublikowano