„SING WITH ME”

„SING WITH ME”

Na przełomie marca i kwietnia odbył się III konkurs piosenki anglojęzycznej dla przedszkolaków ‚Sing with me’ zorganizowany online w Szkole Podstawowej nr 8 w Zamościu. Reprezentantami naszego przedszkola były dzieci z gr. Żabki oraz Pszczółki. Iga, Julka, Lenka, Olga oraz Krzyś zaprezentowali piosenkę pt. ‚Five little monkeys’ i wywalczyły I miejsce. Gratulujemy naszym wychowankom i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu talentu językowego i muzycznego.

 

Zobacz także:

DNI OTWARTE

DNI OTWARTE

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Dni Otwarte naszego przedszkola. Jest to doskonała okazja dla rodziców i dzieci na...

Opublikowano