Światowy Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi

 22 kwietnia 2022 w naszym przedszkolu świętowaliśmy Światowy Dzień Ziemi. Tego dnia zorganizowanych zostało wiele zabaw z ekologią w tle. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat Ziemi. Przedszkolaki już doskonale wiedzą , jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę.  Na koniec ekologicznych przygód każda grupa wykonała pracę plastyczną – EKOSTWOREK.

Zobacz także:

POLICJANCI W PRZEDSZKOLU

POLICJANCI W PRZEDSZKOLU

3 października nasze przedszkole odwiedzili policjanci ze swoim czworonożnym podopiecznym –  Rubinem. Przewodnik psa zwrócił uwagę na zachowanie...

Opublikowano
SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ

SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ

Najstarsze grupy z naszego przedszkola wzięły udział w spotkaniu z panią pielęgniarką- mamą Oli w ramach programu „Czyste powietrze wokół nas”...

Opublikowano