Wystawa zwierząt w SP 9

Wystawa zwierząt w SP 9

W piątek, 10 czerwca 2022r. dzieci z gr. „Kaczuszki” oraz „Stokrotki” wybrały się na wystawę zwierząt przygotowaną przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Zamościu. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat zwierząt domowych od swoich starszych kolegów. Za pozwoleniem właścicieli zwierzaków, dzieci mogły także pogłaskać niektóre zwierzęta. Wyjście do szkoły dostarczyło naszym przedszkolakom wielu pozytywnych wrażeń.

Zobacz także:

Kolory zimy- Dzień niebieski

Kolory zimy- Dzień niebieski

W środę 12.01.2022r. po raz kolejny w naszym przedszkolu obchodziliśmy kolorowy dzień- Dzień Niebieski, który jest związany z zimą oraz wodą...

Opublikowano
PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

     W ostatni piątek (13 września) na terenie naszego przedszkola odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego dzieci bawiły się wspólnie z...

Opublikowano
Spacerkiem po Starówce

Spacerkiem po Starówce

Korzystając z pięknego jesiennego słońca „Kaczuszki” wybrały się na spacer po Zamojskiej Starówce. Nie omieszkały zahaczyć również o...

Opublikowano | spacer