Zabawy przedszkolaków z Misiem Eddim

Zabawy przedszkolaków z Misiem Eddim

10 grudnia 2021 nasze przedszkole odwiedził Teddy Eddie z ogólnopolskiej szkoły językowej Bristish School z siedzibą w Zamościu. Miś zajrzał do każdej sali przedszkolnej my tam pobawić się z dzieciakami, które były nim zachwycone i chętnie się z  nim bawiły. Gdy zabawa dobiegła końca Miś Eddie zrobił sobie z dziećmi pamiątkowe zdjęcia a na koniec dzieci dostały drobne upominki.

Dziękujemy za super zabawę

Zobacz także:

Solidarni z Ukrainą

Solidarni z Ukrainą

W dniu 25 marca 2022r. nasza społeczność przedszkolna wyraziła solidarność z dziećmi i nauczycielami wychowania przedszkolnego a także z...

Opublikowano | Ukraina
WYCIECZKA DO PARKU

WYCIECZKA DO PARKU

23 września, korzystając  z pięknej  pogody, dwie grupy z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do parku na spotkanie z jesienią. Dzieci...

Opublikowano