ZAJĘCIA RUCHOWE Z SAVUSIEM

Obraz może zawierać: tekstDrodzy Rodzice,

 wszyscy dostrzegamy, jaki negatywny wpływ na zdrowie oraz samopoczucie nasze i naszych dzieci ma obecna sytuacja. Ograniczone możliwości przebywania na świeżym powietrzu, zmniejszona ilość ruchu w ciągu dnia, wydłużający się siedzący tryb życia przed ekranami komputerów i tabletów, przyczyniają się do obniżenia odporności i braku magicznych endorfin tak bardzo nam teraz potrzebnych, a pamiętajmy, że stan przymusowej izolacji może ulec wydłużeniu.
W trosce o zdrowie naszych przedszkolaków i Wasze, drodzy rodzice, chcielibyśmy pomóc w zminimalizowaniu negatywnych skutków domowej kwarantanny. Dlatego nasze przedszkole dołącza do wspólnych działań Fundacji Veolia Polska i Urzędu Miasta Zamościa na rzecz poprawy naszej kondycji fizycznej i nie tylko, poprzez udział w programie Sportowej Akademii Veolia Junior (SAV Junior).

⭐Serdecznie zapraszamy na cykliczne zajęcia ruchowe on-line
z bohaterem SAV-usiem, czyli wesołym, aktywnym liskiem.

Wszelkie informacje dostępne są pod linkiem: https://www.facebook.com/events/2579103015641437/
Znajdziecie tu także transmisję live, w czasie której SAV-uś poprowadzi aktywne zabawy, bez wychodzenia z domu i plac zabaw na najbliższe dni.
⭐Pobierajcie udostępniane materiały kreatywne dla dzieci i bądźcie w ruchu! Śledźcie nasz profil na Facebook’u.

Nie mamy czasu do stracenia, zaczynamy już dziś! 🙂

Życzymy Wam dużo zdrowia i udanej zabawy! 🙂

Dyrektor i nauczyciele

Przedszkola Miejskiego Nr 14 w Zamościu

 

Zobacz także:

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

Okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W naszym przedszkolu w...

Opublikowano