BEZPIECZNIE W CENTRUM HANDLOWYM – WARSZTATY

BEZPIECZNIE W CENTRUM HANDLOWYM – WARSZTATY

W listopadzie najstarsze grupy z przedszkola brały udział w warsztatach:  “Bezpieczne Dziecko w Centrum Handlowym”, które odbyły się w galerii TWIERDZA. Najważniejszym celem warsztatów  było podniesienie świadomości u dzieci w temacie bezpieczeństwa podczas robienia zakupów w Centrum Handlowym oraz przekazanie wiedzy i zasad, które pomogą dzieciom  zachować się właściwie w sytuacji zagubienia.
Dzieci dowiedziały  się m.in jak prawidłowo zachować się w sytuacji zagubienia w centrum handlowym, podczas alarmu pożarowego, jak odnaleźć drogę ewakuacyjną. Dodatkową atrakcją było poznanie tajników pracy ochroniarza: obsługa krótkofalówek, wizyta w pomieszczeniu monitoringu oraz samodzielne operowanie systemem monitorowania.
Dziękujemy!

 

Zobacz także:

WARSZTATY Z KLOCKAMI LEGO

WARSZTATY Z KLOCKAMI LEGO

Grupa Żabki z naszego przedszkola zdobyła największą ilość głosów w zabawie zorganizowanej przez Edukido na stronie facebooka, a tym samym udział...

Opublikowano
ANDRZEJKI

ANDRZEJKI

26 listopada w naszym przedszkolu  świętowane były ANDRZEJKI. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, dzieci mogły poznać swoją przyszłość...

Opublikowano