Konkurs plastyczny i recytatorski twórczości Marii Duławskiej

Konkurs plastyczny i recytatorski twórczości Marii Duławskiej

08.05.2018r odbyła się w naszym przedszkolu czwarta edycja konkursu plastyczno recytatorskiego twórczości Pani Marii Duławskiej, pod tytułem „Cudze chwalimy i swoje znamy”. Dzieci zaprezentowały przygotowane wiersze oraz zorganizowano wystawę prac plastycznych ilustrujących utwory Pani Marii.Uczestnicy zarówno w części recytatorskiej konkursu jak i w części plastycznej zinterpretowali bardzo ciekawie wybrane utwory. Jury po burzliwych obradach przyznało nagrody i wyróżnienia wśród, których nie zabrakło książek autorstwa naszej poetki. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszego odkrywania tajników talentu Pani Marii.

 

 

Zobacz także:

Mikołajki 2020

Mikołajki 2020

Usiądź z nami Mikołaju, Pewnie się zmęczyłeś. Żeby nas odwiedzić dzisiaj, Szmat drogi przebyłeś. Na twój przyjazd przedszkolaki Od dawna czekały I...

Opublikowano | Mikołaj
Kiermasz wielkanocny

Kiermasz wielkanocny

20 marca został rozstrzygnięty w naszym przedszkolu konkurs na palmę wielkanocną. Udział w konkursie brały dzieci ze wszystkich grup, a oto...

Opublikowano | kiermasz