„Rozśpiewane przedszkolaki”

„Rozśpiewane przedszkolaki”

W dniu 8 czerwca 2022r. odbyło się wręczenie nagród laureatom I Międzyprzedszkolnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Rozśpiewane przedszkolaki”, jaki został zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 15 w Zamościu pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość. Ogromnie cieszymy się z sukcesu naszej Oli z gr. „Stokrotki”, która zaśpiewała piosenkę pt. „Ziemia to wyspa zielona” i zajęła III miejsce. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz także:

Zajęcia w bibliotece

Zajęcia w bibliotece

W piątek 6 maja, „Stokrotki” wybrały się do Filii bibliotecznej nr 3 Książnicy Zamojskiej by wziąć udział w zajęciach o Polsce. Panie...

Opublikowano | biblioteka
REKRUTACJA

REKRUTACJA

OD 1 KWIETNIA ROZPOCZĘŁA SIĘ REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA NOWY ROK SZKOLNY 2025/2026. WNIOSKI MOŻNA WYPEŁNIĆ I ZŁOŻYĆ W PRZEDSZKOLU, LUB WYPEŁNIĆ...

Opublikowano