Z wizytą w przedszkolnej kuchni

Z wizytą w przedszkolnej kuchni

21 listopada dzieci z grupy  „Biedronki” udały się z wizytą do przedszkolnej kuchni. Powitały nas panie: Beatka, Ewa
i Renatka, które przygotowują smaczne i zdrowe posiłki dla wszystkich przedszkolaków. Dzieci dowiedziały się na czym polega  praca kucharek, jakich zasad bezpieczeństwa i higieny należy przestrzegać w pracy. Pani Beatka oprowadziła nas po kuchennych pomieszczeniach, pokazała sprzęty potrzebne do gotowania. Przedszkolne garnki czy patelnie okazały się o wiele większe niż te w domu.  Na zakończenie dzieci pięknie podziękowały za wszystkie zdrowe posiłki, które panie kucharki przygotowują dla nich codziennie.

 

Zobacz także:

POWITANIE WIOSNY

POWITANIE WIOSNY

W dniu 21 marca (czwartek) w naszym przedszkolu odbyło się święto POWITANIA WIOSNY. Ogromne emocje wśród naszych przedszkolaków wzbudziły już same...

Opublikowano
Warsztaty muzyczne

Warsztaty muzyczne

29 października  w grupie ” Żabki” w ramach innowacji pedagogicznych rodzice Piotrusia przeprowadzili warsztaty muzyczne.

Opublikowano